Školní výlety

Dovolujeme si Vás pozvat na statek ve Starém Kolíně, kde jsme pro Vás, připravili výukové programy zaměřené především pro MŠ a 1. stupeň ZŠ.

Nabídka pro školy a školky

Školní výlety, výukové programy pro školy a školky

Výukové programy jsou doprovázeny ukázkou domácích i exotických zvířat, která na statku chováme.
Vyprávíme o jejich využití, potřebách, životě, stravě, původu. Proč lidé chovají domácí zvířata, k čemu byla využívána v minulosti a nyní.
Děti mají přímý kontakt s některými zvířaty, která si mohou nakrmit nebo pohladit.

Výukové programy obohacují učivo o jeho a praktické osobní poznání. Veškeré programy jsou vzájemně provázány, společným tématem je prohlídka zvířat.

CENY:
Účastnický poplatek 70,- Kč/osoba. Učitelé mají možnost děti rozdělit do skupin po cca 10-15 dětech, kterých se ujmou ošetřovatelé.

Učitelé si zajištují dostatečný pedagogický dozor v každé skupině. Oblečení je vhodné volit s přihlédnutím na aktuální počasí. Programy probíhají převážně ve vnitřním, ale také ve venkovním prostředí. Program bývá cca 1,5 až 3 hodiny dlouhý, začátek přizpůsobíme Vašemu příjezdu. Děti mohou zbytek dopoledne strávit na statku (houpačka, trampolína), nebo na sportovním hřišti s prolézačkami v obci. V případě nepřízně počasí je program zajištěný ve stájích, děti se mohou ohřát v salonku.

Kontaktujte nás

V případě zájmu o bližší informace, kontaktujte prosím paní Michaelu Syřínkovou
tel.: +420 739 672 338
e-mail: statek-stary-kolin@seznam.cz

Skip to content